co zrobić z kredytem we frankach szwajcarskich - kancelara gulla

KREDYT WE FRANKACH – CO ZROBIĆ? KROK PO KROKU

Masz mieszkanie lub dom z kredytem we frankach szwajcarskich? Sprawdź, co możesz zrobić, aby dołączyć do grona frankowiczów, którzy pozbyli się już tego kłopotu.

Kredyt we frankach – o co chodzi z procesami

O kredyt we frankach starało się z powodzeniem nawet kilkaset tysięcy osób! Każdy kto wygrał z bankiem, daje innym nadzieję na pomyślne zakończenie sporu. Oczywiście najgłośniejsze są te sytuacje, w których okazuje się, że kredytobiorca nie musi już więcej płacić bankowi. Wysokość rat, które już uregulował pokrywa bowiem, albo nawet przewyższa, wielkość kredytu, który zaciągnął (w przeliczeniu na złotówki).

W innych przypadkach możliwa jest np. wcześniejsza spłata kredytu hipotecznego we frankach, ale na dużo korzystniejszych warunkach niż wynikałoby to z umowy z bankiem. Może się bowiem okazać, że zgodnie z harmonogramem mamy do spłaty jeszcze np. kilkadziesiąt rat. W rzeczywistości – kilka najbliższych pokryje całe zobowiązania wobec banku (po przeliczeniu kredytu na złotówki).

Choć sprawa z pozoru wydaje się dość prosta, jak zwykle w takich sytuacjach najważniejsze są szczegóły. Dlatego każdy, kto wygrał z bankiem o kredyt we frankach przyzna, że decydujący o sukcesie jest wybór odpowiedniej kancelarii, która będzie nas reprezentować.

Kredyt we frankach – krok po kroku

Bardzo często w trakcie np. rodzinnych rozmów słychać pytanie: wziąłem kredyt we frankach, o co chodzi z wyrokiem TSUE? Oczywiście można szukać informacji na ten temat w wielu artykułach prasowych. A nawet w publikacjach prawniczych, które pojawiły się w ostatnim czasie. Co więcej – można próbować samemu swoich sił przed sądem… Zawsze należy jednak pamiętać, że po drugiej stronie będziemy mieli profesjonalistów wynajętych przez bank. Dlatego przystępując do walki o swoje pieniądze warto zwrócić się o pomoc do renomowanych kancelarii. Tylko prawnicy, którzy znają przepisy, biegle się w nich poruszają, potrafią wychwycić błędy, jakie popełnił bank przy podpisywaniu umowy itp., dadzą nam gwarancję ostatecznego sukcesu i pozwolą uniknąć niekorzystnych rozwiązań. Może się bowiem okazać, że np. wspomniana wcześniejsza spłata kredytu hipotecznego we frankach – już po przeliczeniu na złotówki – wcale nie będzie dla nas najkorzystniejsza. Dobry prawnik może nam podpowiedzieć lepsze rozwiązanie…

Dlatego tak kluczowa jest, biorąc pod uwagę pomoc frankowiczom, kancelaria prawna z odpowiednim doświadczeniem.

„Kredyt we frankach krok po kroku” – szkoda już czasu na wyszukiwanie takich haseł na forach internetowych. Skontaktuj się z kancelarią prawną, która już nie jednej osobie/rodzinie pomogła się odfrankowić.