KREDYT WE FRANKACH – CO ROBIĆ, ŻEBY WYGRAĆ PROCES? Kancelaria Gulla Gdynia

KREDYT WE FRANKACH – CO ROBIĆ, ŻEBY WYGRAĆ PROCES?

W ostatnich tygodniach coraz częściej można usłyszeć o pomyślnych dla frankowiczach wyrokach sądów. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób, które zaciągnęły kredyty w tej walucie, próbuje odzyskać pieniądze, jakie stracili na zmianie kursu.

Jednak decydując się na taki krok, warto pamiętać, że nie chodzi o automatyczną decyzję urzędnika na podstawie jasnych przepisów. Sprawa musi trafić do sądu i to on rozstrzygnie, czy w sporze z bankiem mamy rację. Dlatego tak ważna jest – biorąc pod uwagę tzw. pomoc frankowiczom – kancelaria prawna, z której skorzystamy.

Jak wybrać najlepszą kancelarię?

Oczywiście sytuacja wydaje się banalna – zatrudnić prawników… tylko jak wybrać najlepszą kancelarię. Skoro mamy kredyt we frankach – co robić, na co zwrócić uwagę i czym się kierować, aby wybrać prawników, którzy gwarantują nam sukces. 

Pamiętajmy, że zgodnie z polskim prawem prawnicy nie mogą się reklamować. Oznacza to, że ich ofert nie znajdziemy na bilbordach… warto jednak porozmawiać ze znajomymi, poszukać na forach internetowych, czy w końcu skontaktować się z kilkoma kancelariami. Bezpośrednia rozmowa, konkretna oferta, zdobyte już doświadczenie na pewno pomogą nam ocenić i wybrać najlepszą kancelarię.

Dowiedz się, co można zrobić w Twoim konkretnym przypadku. Skontaktuj się z nami!